HARLEY-DAVIDSON ORIGINALS

KONTROLA POCHODZENIA MOTOCYKLA

Sprawdzamy, który dealer i na którym z rynków europejskich wprowadził motocykl do użytkowania.
  • W programie H-D Originals oferujemy tylko i wyłącznie motocykle w europejskiej specyfikacji (VIN zaczynjący się od 5HD…, z wyłączeniem motocykli na rynek Wielkiej Brytanii)
  • Tylko motocykle w specyfikacji europejskiej spełniają wymogi prawne i techniczne dopuszczenia do ruchu w Europie. Po naszych drogach porusza się duża ilość motocykli w specyfikacji amerykańskiej, tj. z nr VIN rozpoczynającym się od 1HD... 
  • Motocykle w specyfikacji amerykańskiej nie spełniają norm europejskich np. w zakresie oświetlenia, prędkościomierza, norm emisji spalin oraz dopuszczalnych norm głośności. Ich użytkowanie na naszych drogach może spowodować wykluczenie z ruchu w przypadku kontroli wyspecjalizowanych służb.
  • Motocykle własne dealera  - motocykle, których właścicielem jest autoryzowany dealer Harley-Davidson. Motocykle te pochodzą z transakcji odkupu lub są to motocykle demonstracyjne dealera. Ich olbrzymią zaletą jest szczegółowa znajomość historii serwisowej motocykla przez dealera, regularne serwisowanie z autoryzowanym serwisie Harley–Davidson oraz brak wad ukrytych.

  • Motocykle komisowe/klienta – motocykle, w sprzedaży których pośredniczy autoryzowany dealer Harley–Davdison. Są to motocykle, które przeszły procedurę sprawdzającą w ramach programu Harley–Davidson Originals.